Ankiety Online

Wstęp

Badania ankietowe w internecie są jednym z narzędzi, po które można sięgnąć w celu gromadzenia informacji potrzebnych do podejmowania strategicznych decyzji i zdobywania przewag konkurencyjnych.

Czy tylko? Nie. Ankiety online mają zastosowanie nie tylko w biznesie - są powszechnie używane przez studentów w ich pracach magisterskich, w badaniach naukowych, organizacje mogą zbierać opinie na temat ich działalności, a każdy z nas może zaprojektować sobie badanie wśród znajomych, pytając ich o chęć uczestnictwa w imprezie lub jakimś przedsięwzięciu. Można też stworzyć sobie ankietkę po prostu dla zabawy. Jesteśmy ograniczeni tylko własną wyobraźnią, chęciami i budżetem.

Ankiety online są niezwykle elastyczne i wygodne w stosowaniu. Na każdym etapie realizacji procesu badawczego z wykorzystaniem ankiet internetowych mamy do wyboru wiele opcji, w zależności od naszych potrzeb i możliwości.

Przede wszystkim mamy dwie podstawowe opcje - robimy badanie sami lub zlecamy badanie firmie, która się w tym specjalizuje. Jest też droga pośrednia, czyli po części zdajemy się na specjalistów, a resztę robimy sami. Na przykład w kwestii projektu ankiety i zbierania wyników można zdać się na firmę zewnętrzną (platformę do badań online), która dostarczy nam surowych danych, których analizą zajmiemy się sami. Albo też inna sytuacja, gdzie zlecamy jedynie rozesłanie i zebranie danych od respondentów, wykorzystując w tym celu panel wybranej przez nas firmy. Im więcej pracy wykonamy sami, tym więcej możemy zaoszczędzić. Generalnie badania online są ekonomiczne - uważa się iż koszt wykonania badania ankietowego online jest dwukrotnie niższy niż w przypadku ankiety papierowej. Zalet jest dużo więcej - do najważniejszych, prócz redukji wydatków, należy skrócenie czasu trwania badania oraz możliwość podglądu wyników ankiety na bieżąco w czasie trwania badania.

Wspomniana wcześniej elastyczność badań ankietowych online jest ich dużą zaletą.

W zależności od naszych potrzeb, umiejętności i możliwości czasowo-budżetowych mamy spore pole do manewru, korzystając z wielu opcji i rozwiązań. Jeśli nie musimy zbytnio martwić się budżetem, naturalne będzie zlecenie wykonania badania firmie badawczej. Jeśli natomiast niskie koszty badania mają duże znaczenie, można pokusić się o samodzielne utworzenie ankiety, zwłaszcza jeśli mamy podstawy sądzić, że posiadamy odpowiednią wiedzę i takie badanie uda się nam przeprowadzić skutecznie.

Tyle rozważań. Po prawej stronie zaprezentowane są przykładowe (a może i aktualnie najważniejsze) platformy do badań ankietowych online. Są to platformy zupełnie darmowe, płatne (za pomocą abonamentu) oraz platformy, które oferują kompletne usługi badawcze.

Wybór odpowiedniej może sprawić sporo problemu, ale jeśli skupimy się na czynnikach najistotniejszych (koszty, dostępne funkcje, profesjonalizm i wsparcie ze strony profesjonalistów) to w końcowym efekcie na pewno podejmiemy odpowiednią decyzję. Poniżej natomiast znajdziecie nieco podstawowych informacji pomocnych przy podejmowaniu odpowiednich wyborów i przy samodzielnym tworzeniu ankiet online. Powodzenia!


Zastosowania ankiet online

Ogólnie rzecz ujmując ankiety internetowe mają zastosowanie w sferze biznesowej, działalności non-profit oraz w działalności akademickiej i naukowej.

Możliwych zastosowań badań ankietowych jest bardzo wiele. Do najczęściej występujących zalicza się:
∙ analizy rynku
∙ pomiary zadowolenia klienta
∙ testy reklam i nowych produktów
∙ badania trackingowe
∙ kwestionariusze zwrotne oceny działania helpdesku,
  serwisu lub innych działów świadczących usługi dla
  klientów
∙ oceny efektywności szkoleń i testy wiedzy
∙ badania satysfakcji pracowników
∙ oceny pracownicze/organizacji
∙ badania opinii publicznej
∙ badania naukowe
∙ badania na potrzeby prac magisterskich czy doktorskich


Zdobywanie wiedzy

Raport Media2.pl - Badania Internetu
Raport Media2.pl o badaniach przeprowadzanych przez Internet to obszerna publikacja, której współautorami są najlepsi badacze i znawcy rynku badawczego w Polsce, m.in. TNS OBOP, Gemius czy PBI.
"(...)W raporcie znalazły się podstawowe informacje na temat rynku badawczego w Polsce, jak również opisy najpopularniejszych metod badawczych, a także pułapek związanych z badaniami online. Wszystkie materiały zamieszczone w raporcie są autorstwa najlepszych specjalistów z dziedziny badań.(...)"

Publikacja ta jest znakomitym źródłem wiedzy na temat badań w Internecie. Specjaliści z branży dzielą się swoją wiedzą i cennymi uwagami na wiele interesujących tematów. Tutaj można się dowiedzieć wielu podstawowych informacji na temat ankietowych badań online - jakie są zalety i wady, czym kierować się i na co zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji o wykonaniu badania w Internecie, jakie są możliwości i jakie opcje mamy do wyboru, jaka jest specyfika respondenta internetowego oraz wiele innych informacji.
[Zobacz]

Badania w Internecie - raport media2.pl


Raport Interaktywnie.com: Badania w internecie
"(...) raport, w którym autorzy i zaproszeni eksperci wypowiadają się na temat kondycji badań internetowych w Polsce. Składa się z kilku części, które traktują o m.in. tym, jak internet wpłynął na profesjonalną branżę badawczą, jakie pojawiły się nowinki i narzędzia. Okraszone jest to rzeczowymi komentarzami ludzi zajmującymi się tym na co dzień. Bardzo ciekawa publikacja.(...)" - pisze na swoim blogu onlineresearch.pl Marcin Piwowarczyk.
[Zobacz]

Raport Interaktywnie.com: Badania w internecie


Tworzenie ankiet online

Baza wiedzy, porady, dobre praktyki
Wydawać by się mogło, że tworzenie ankiety nie powinno być czynnością wybitnie trudną, zwłaszcza jeśli dysponujemy odpowiednim do tego celu oprogramowaniem (platforma), oraz gdy wiemy o co pytać naszych potencjalnych respondentów. Istnieje jednak wiele czynników, które należy brać pod uwagę przy projektowaniu ankiety, aby nasze badanie dało wiarygodne wyniki oraz było przyjazne dla respondenta i charakteryzowało się satysfakcjonującą wartością response rate. Odpowiednia konstrukcja ankiety jest solidnym fundamentem całego badania ankietowego. Lepiej nie lekceważyć tego etapu prowadzonego przez nas badania, może się bowiem okazać, iż w dalszym etapie zostaniemy zlekceważeni przez respondentów i nasz cały wysiłek legnie w gruzach.

Dlatego dobrze jest znać dobre praktyki tworzenia formularzy oraz warto słuchać porad doświadczonych badaczy. Znakomitym źródłem informacji na temat różnych aspektów badań ankietowych online jest wspomniany wyżej raport serwisu media2.pl.
Platforma Ankieter.pl oferuje bazę wiedzy, gdzie znajdziemy słownik pojęć używanych w badaniach ankietowych, punkty istotne przy tworzeniu ankiety, wskazówki do konstruowania kwestionariusza oraz najczęstsze błędy pojawiające się przy konstruowaniu kwestionariusza.
Na stronie internetowej ResearchOnline.pl znajduje się słownik pojęć występujących między innymi w badaniach ankietowych. W artykułach udostępnionych przez twórców portalu odnajdziemy takie zagadnienia, jak: planowanie badań, budowa kwestionariusza ankiety oraz analiza danych i metody badawcze.
Zaglądnij do blogu serwisu Ankieta+, aby poczytać co nieco o metodologii badań.
Dobre praktyki w tworzeniu ankiet internetowych znajdziemy na stronie ankietka.pl, a także moje-ankiety.pl. Są niezwykle pomocne.
Na koniec odnośnik do artykułu "Kwestionariusze online - porady zebrane". Warto poczytać. Artykuł zredagowany w trzech częściach przez Zbigniewa Nowickiego, traktuje o projektowaniu kształtu i treści badania (konstruowanie i ergonomia formularzy online) oraz projektowaniu poszczególnych pytań formularza.

Tworzenie ankiet online - dobre praktykiReklamy

eToro

W eToro możesz automatycznie inwestować tak jak inwestują inni wygrywający gracze!
 • W seriwsie eToro, będącym światowym liderem w dziedzinie społecznościowych serwisów inwestycyjnych, możesz wykorzystać mądrość tłumów, które pomogą Ci dokonywać mądrych decyzji inwestycyjnych.
  W serwisie eToro, będącym światowym liderem w dziedzinie społecznościowych serwisów inwestycyjnych, możesz wykorzystać mądrość tłumów, które pomogą Ci dokonywać mądrych decyzji inwestycyjnych.
  Handel społecznosciowy to otwarcie rynków dla wszystkich. Zanurz się w dynamicznym świecie globalnych walut. Zainwestuj w swoje ulubione firmy, uzupełnij swoje portfolio metalami szlachetnymi, takimi jak złoto lub handluj popularnym towarem takim jak ropa naftowa. Inwestowanie na najbardziej popularnych światowych rynkach nigdy nie było łatwiejsze. Mamy kilka mobilnych aplikacji byś był podłączony do rynków finansowych, w dowolnym czasie i miejscu. Zarządzaj swoim portfolio, odbieraj sygnały inwestycyjne i handluj w podróży.
  Wypróbuj Społecznościowy Handel, gdzie możesz być blisko handlu i dowiadywać się o najnowszych trendach finansowych. Wykorzystaj wiedzę innych i ucz się kopiować innych przedsiębiorców w sieci. Od teraz, możesz kopiować transakcje ulubionych inwestorów jednym kliknięciem.

  Kliknij tutaj, aby przejść do eToro.


Platformy do Tworzenia Ankiet OnlineBezpłatne Platformy Samoobsługowe
Samodzielne Tworzenie Ankiet Online


eBadania.pl

 • eBadania.pl - Badania Ankietowe Online, serwis umożliwiający kompleksowe przygotowanie i przeprowadzenie ankiety online.Badania Ankietowe Online
  Przeprowadź darmowe, profesjonalne badanie ankietowe w internecie poprzez System Zarządzania Badaniami eBadania.pl.
  Dzięki rozbudowanemu systemowi pomocy, przygotowanie ankiety naprawdę nie sprawia wiele trudności, a w razie jakichkolwiek wątpliwości natury metodologicznej, w każdej chwili można sięgnąć do rozbudowanego systemu pomocy.

  eBadania pozwalają na edycję pytań kwestionariuszowych wszystkich typów, realizację badania w internecie (pilotaż oraz badanie zasadnicze), a także załączanie raportów z przeprowadzonych badań. System umożliwia eksport wyników badania do najpopularniejszych programów do statystycznej analizy danych (SPSS, Statistica, czy MS Excell). Twórcy serwisu oferują także pomoc w zakresie metodologii badań ankietowych, konstrukcji ankiety, a także analizy wyników.

  Korzystanie z systemu jest zupełnie darmowe. Serwis ma służyć wszystkim osobom chcącym prowadzić badania online - zarówno ekspertom, jak i studentom chcącym zmierzyć się z metodologią badań online i wzbogacić swoje prace licencjackie, magisterskie, czy doktorskie o empiryczny aspekt opisywanego zjawiska.

  "(...)Narzędzie bazuje na standardach badań socjologicznych. W odróżnieniu od serwisów oferujących przygotowanie prostej sondy w trzech krokach, staramy się nie wmawiać użytkownikom, że stworzenie ankiety jest banalnie proste. Dla osób nie posiadających wiedzy z zakresu metodologii badań empirycznych stworzyliśmy prosty help umożliwiający postawienie pierwszych kroków w badaniach kwestionariuszowych i skonstruowanie poprawnej ankiety. Dla socjologów lub zaawansowanych badaczy narzędzie ma umożliwiać przygotowanie kwestionariusza zgodnie z regułami metodologicznymi obowiązującymi przy standardowych ankietach. Wyniki badań eksportowane są do pliku POR, dzięki czemu możliwa jest profesjonalna analiza w programach SPSS oraz Statistica.(...)"

  Projekt został zrealizowany przez Magdalenę i Tomasza Szpunar przy wsparciu Fundacji dla Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zainteresowani specyfiką badań sondażowych prowadzonych drogą online mogą zakupić i zapoznać się z najnowszą publikacją Pani Magdaleny: "Internet w procesie realizacji badań".


Formularze Google

 • Formularze Google - proste i intuicyjne tworzenie formularzy ankiet online za darmoZbieranie danych w oparciu o Formularze Google
  Formularze Google to darmowe narzędzie, które umożliwia łatwe tworzenie, udostępnianie i edytowanie formularzy w trybie online. Dzięki narzędziu do tworzenia formularzy przygotujesz internetowe ankiety, które możesz udostępnić publicznie lub wysłać wybranym osobom, a następnie w czytelny sposób wyświetlić zebrane wyniki.

  Narzędzie Formularze Google umożliwia proste i intuicyjne tworzenie formularzy ankiet online i automatyczne zbieranie danych do arkusza kalkulacyjnego (także online). Narzędzie to umożliwi Ci stworzenie formularzy o profesjonalnym wyglądzie. Do wyboru masz ponad 60 motywów i 7 typów pytań.


aytm (ask your target market)

 • aytm - bogata w funkcje platforma pozwoli Ci w łatwy sposób zdefiniować Twoją grupę docelową; twórz, rozsyłaj, monitoruj i otrzymuj prawdziwe analizy od Twojej wymaganej grupy respondentów - szybko i bezboleśnieAYTM jest wszystkim, czego potrzebujesz aby przeprowadzić niezwykle szybkie, dogłębne, wyrafinowane i piękne, a jednocześnie proste badania ankietowe online i na komórkę.
  Platforma AYTM jest bardzo przyjaznym narzędziem, dzięki któremu w bardzo szybki i wygodny sposób przeprowadzisz badanie ankietowe. Jest to jedno z niewielu narzędzi tak zaawansowanych i jednocześnie dostępnych za darmo. Dzięki platformie AYTM możliwe jest stworzenie profesjonalnej ankiety zupełnie za darmo. Taką ankietę możemy rozesłać do własnej bazy respondentów i wówczas badanie nic nas nie kosztuje. Istnieje też możliwość skorzystania z bazy respondentów platformy AYTM. Firma dysponuje liczbą ponad 20 milionów respondentów na całym świecie, w tym około 150 tysięcy respondentów z Polski. Wystarczy stworzyć ankietę, wybrać grupę docelową, określić wymagany czas zbierania danych i... zrobione :) Cena za wypełnienie ankiety przez 1 osobę rozpoczyna się od $0.95

  A więc jak za pomocą platformy AYTM przeprowadzić badanie online i zebrać cenne dane od respondentów? Pierwszy wybór jaki możemy podjąć, to decyzja czy robimy sami badanie lub też pozwalamy ludziom z AYTM zrobić to za nas. Jeśli to drugie, to przedstawiamy swoje cele i założenia odnośnie badania, a eksperci z AYTM przygotują ankietę i przeprowadzą badanie wśród wymaganej bazy respondentów, a na koniec przeanalizują wyniki.

  Jeśli natomiast zdecydujesz się przeprowadzić badanie (ankietę) samodzielnie, musisz się przygotować na podjęcie następujących kroków:

  Krok #1: Wybierz źródło respondentów i określ swoją grupę docelową Tutaj masz dwie opcje: wybierasz respondentów z własnej listy (ListSurveys) lub z panelu (PanelSurveys). Jeśli masz własną bazę klientów, użytkowników, czytelników, znajomych itp. możesz jej użyć i przeprowadzić badanie zupełnie za darmo. Co więcej, możesz w takiej ankiecie zadać nieograniczoną ilość pytań i zebrać nieograniczoną ilość odpowiedzi (ankiet). Czad! :) Przy budowie takiej ankiety możesz skorzystać z 8 predefiniowanych parametrów demograficznych, takich jak wiek, wykształcenie, zatrudnienie itp. Ankietę można rozesłać emailem, wstawić link na stronę internetową lub skorzystać z dowolnego innego kanału dystrybucji, który jest w zasięgu.
  Jeśli nie masz swojej bazy respondentów, możesz skorzystać z panelistów AYTM. Jest to baza respondentów, którzy są skłonni wypełnić Twoją ankietę - 20 milionów respondentów z całego świata, w tym około 150 tysięcy z Polski. W tej opcji można przeprowadzić ankietę wśród maksymalnie 10.000 osób. Za taką usługę trzeba zapłacić od około $0.95 za wypełnienie jednej ankiety, w zależności jak bardzo specyficzna jest grupa docelowa. Całościowa cena za całe badanie będzie wyświetlana i będzie się zmieniać w trakcie tworzenia ankiety, w zależności od liczby respondentów, danych demograficznych i objętości ankiety.

  Krok #2: Stwórz ankietę W opcji PanelSurvey można utworzyć do 25 pytań, z możliwą ilością odpowiedzi 7-10 na każde. Do wyboru jest 12 rodzajów pytań, w tym z możliwością osadzania zdjęć i filmów.
  Przy opcji ListSurvey możesz tworzyć fantastyczne i profesjonalnie wyglądające ankiety, masz do wyboru 25 szablonów, można dowolnie zmieniać kolory, dodawać własne logo. Ankietę można podglądać, zapisywać i edytować w dowolnym momencie, edytor graficzny jest prosty i wygodny w obsłudze (drag&drop).

  Krok #3: Opublikuj ankietę Skończyłeś prace nad ankietą? Świetnie. Trzeba ją zapisać i wystartować z badaniem. Otrzymasz link do ankiety - jeśli przeprowadzasz badanie wśród własnej bazy respondentów to roześlij go do wszystkich, a także umieść link na swojej stronie internetowej lub blogu.

  Krok #4: Obserwuj na bieżąco proces wypełniania ankiety przez respondentów Po zalogowaniu się na swoje konto, możesz podglądać ankiety aktualne oraz te już zakończone.

  Krok #5: Przeglądaj wyniki swoich ankiet - narzędzie AYTM przekształci dane w czytelne analizy AYTM oferuje kilka sposobów na szybkie przefiltrowanie danych i wyświetlenie wyników w łatwych do interpretacji wykresach. Możesz porównywać dane na wykresach w zależności od danych demograficznych, możesz też sprawdzić lokalizację respondenta na mapie. Wyniki można eksportować do formatu CSV, XLS, można wysłać link do wyników swoim znajomym lub klientom, dzielić się nim na portalach społecznościowych. Wyniki można też wydrukować.


LimeSurvey

 • LimeSurvey - aplikacja typu Open Source do tworzenia ankietAplikacja typu Open Source do tworzenia ankiet - odświeżająco prosta i darmowa
  LimeSurvey jest darmowym narzędziem, które można pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Aplikacja cieszy się dużą popularnością (400.000 pobrań), jest używana przez ogromną ilość osób prywatnych. Doceniają ją również duże firmy, środowiska akademickie oraz instytucje rządowe na całym świecie. Znajduje się w pierwszej setce najlepszych programów typu Open Source.

  Na stronie projektu jest pełny opis instalacji oraz obsługi, można zalogować się do demonstracyjnej wersji aplikacji oraz można też zobaczyć przykład ankiety, czyli próbkę możliwości oprogramowania LimeSurvey. A tych możliwości jest naprawdę sporo. Wystarczy tutaj wspomnieć o nieograniczonej liczbie ankiet, respondentów, czy pytań w ankiecie. Jeśli dodamy do tego wsparcie dla ponad 50 języków, 20 typów pytań, możliwość dodawania zdjęć i filmów do ankiety, pytania warunkowe, edytor HTML WYSIWYG, to śmiało można uznać to narzędzie za genialne... Czy tak jest? Trzeba się o tym przekonać samemu, nie ma innego wyjścia.

  Lista funkcji tej aplikacji jest imponująca. Dostępne są także dodatki do pobrania, które ułatwiają pracę z programem: przykładowe ankiety, gotowe szablony etykiet, pytań i całych ankiet.
Płatne Platformy Samoobsługowe
Samodzielne Tworzenie Ankiet Online


Ankieta+

 • Ankieta+ to profesjonalne narzędzie do szybkiego tworzenia ankiet, sondaży internetowych oraz samodzielnego prowadzenia badań ankietowych w internecie (CAWI). Intuicyjne narzędzie dostępne przez dowolną przeglądarkę internetową pozwoli Tobie na kompleksową obsługę i zaplanowanie badania ankietowego w internecie.Specjaliści badań ankietowych online
  ANKIETY I BADANIA INTERNETOWE projektuj > zbieraj > analizuj
  Ankieta+ to profesjonalne narzędzie do szybkiego tworzenia ankiet, sondaży internetowych oraz samodzielnego prowadzenia badań ankietowych w internecie (CAWI). Intuicyjne narzędzie dostępne przez dowolną przeglądarkę internetową pozwoli Tobie na kompleksową obsługę i zaplanowanie badania ankietowego w internecie.


  Poznaj najważniejsze cechy i funkcjonalności systemu Ankieta+

  PROJEKTOWANIE ANKIETY Możesz wykorzystać wszystkie typy pytań, dodać zdjęcia i opisy, ustalić kolejność, pytania wymagane, zaawansowaną logikę pytań, ustalić treść wstępu i podziękowania za udział w badaniu.

  PEŁNA KONTROLA Numerowanie stron i pytań, pasek postępu, wielojęzyczność, szyfrowanie połączenia SSL, zapisywanie danych IP i geokalizacja, zakończenia badania po ustalonym czasie lub liczbie zebranych odpowiedzi, ustawić hasło dostępu lub listę dostępu na podstawie puli adresów IP.

  WŁASNY BRANDING Dodaj własne logo, szablon graficzny, faviconę, przeprowadź badanie pod własną domeną, przekieruj respondentów na dowolny adres URL po zakończeniu badania.

  ZAPRASZANIE RESPONDENTÓW Respondentów do badania możesz zaprosić przez udostępnienie bezpośredniego linku, osadzenie widgetu na stronę www lub bloga, rozesłanie zaproszeń przez email oraz wygenerowanie kodu QR.

  SOCIAL MEDIA Respondentów można zaprosić również przez wpis na Facebook, Google+, Twitter czy LinkedIn. Dedykowana aplikacja na Facebooku umożliwia dodanie zakładki z trwającym badaniem do fanpage.

  ANALIZA WYNIKÓW Zebrane wyniki przezanalizujesz indywidualnie lub zbiorczo, wyeksportujesz do wybranego formatu, zbierzesz dokładne dane o respondentach. Otrzymasz automatyczne raporty o postępach badania przez email, a respondenci będą mogli zostawić dodatkowe komentarze.

  DOWOLNE URZĄDZENIE Możesz prowadzić badanie na komputerze, smartphoneie, tablecie, a nawet wydrukować ankietę i rozdysponować wsród uczestników.


  Jak efektywnie wykorzystać system Ankieta+ w Twojej organizacji?

  UCZNIOWIE, STUDENCI, OŚWIATA Badanie ankietowe do pracy semestralnej, licencjackiej lub magisterskiej - profesjonalne efekty bez dużego wysiłku i w krótkim czasie.

  PROFESJONALNE BADANIA INTERNETOWE Badania rynku dla wprowadzanego produktu lub usługi, kondycji marki lub zachowań konsumentów, aktualnego sentymentu - profesjonalne badanie w brandingu i domenie danej marki, w połączeniu z działaniami social media i monitoringiem.

  SZKOLENIA, COACH & TRENER Ankiety do rozwoju biznesowego, managerskiego i personalnego - szybkie diagnozy potencjału. Ankiety przed i po szkoleniowe, realizowane stacjonarnie i zdalnie. Opakowanie autorskiej metodologii w profesjonalne narzędzie badawcze, automatyzacja procesów i zwięszkanie efektywności.ResearchOnline.pl

 • ResearchOnline.pl to połączenie najszerszej gamy funkcji związanych z badaniami online oraz intuicyjnej obsługi.Bogata oferta narzędzi badawczych

  ResearchOnline.pl to połączenie najszerszej gamy funkcji związanych z badaniami online oraz intuicyjnej obsługi. Serwis umożliwia realizację całego projektu badawczego: od zaprojektowania ankiety, przez jej kolportaż i stałą kontrolę przebiegu badania, po wykonanie analizy i stworzenie raportu. ResearchOnline.pl to także znakomite narzędzie dla osób chcących przygotować konkurs, quiz czy psycho-test.

  Intuicyjny kreator umożliwia błyskawiczne tworzenie atrakcyjnie wyglądających ankiet, które za pośrednictwem platformy można promować poprzez mailing i portale społecznościowe: Facebook i Twitter. Administratorzy stron www mogą za pomocą kilku kliknięć wygenerować kod HTML i umieścić na stronie ankietę typu pop-up lub banner.

  ResearchOnline.pl pozwala również sprawnie analizować wyniki i tworzyć profesjonalne raporty. Analizy użyteczności, conjoint, NPS, obsługa grup badawczych, możliwość swobodnego wykorzystania materiałów multimedialnych, trzy systemy kontroli jakości danych i wiele innych unikatowych funkcjonalności sprawia, że ResearchOnline.pl to narzędzie przydatne zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.

  Każdy z użytkowników może wykorzystać Panel Respondentów, który jest stale powiększaną bazą respondentów, pozwalającą sprawnie zrealizować nawet duże i skomplikowane badania.PBOnline

 • PB Online - serwis badań internetowych, który udostępnia narzędzie do samodzielnego tworzenia ankiet.PORTAL BADAŃ ONLINE
  Serwis PB Online udostępnia aplikację, która umożliwia prowadzenie badań marketingowych metodą CAWI, poprzez tworzenie ankiet online.

  Podczas całego procesu tworzenia ankiety możesz korzystać z gotowych instrukcji, które pojawiają się po kliknięciu w ikonkę pytajnika. Ponadto, ze strony serwisu można pobrać szczegółową INSTRUKCJĘ TWORZENIA ANKIET ZA POMOCĄ SERWISU PB ONLINE, która jest w formacie pdf. Możesz również zapoznać się ze sposobem tworzenia ankiet, oglądając krótkie filmy instruktażowe zamieszczone na stronie. Masz do wyboru 9 rodzajów pytań i możliwość wstawienia pliku multimedialnego. Określasz także liczbę możliwych odpowiedzi. Gotową ankietę możesz wysłać do osób z własnej listy mailingowej, a po zebraniu wyników – dostępnych na Twoim koncie – dokonać ich analizy.

  Serwis PB Online stale buduje własną bazę respondentów. Dzięki temu klient nie musi przeznaczać dodatkowych środków na promocję badania, gdyż dostęp do baz danych PB Online jest gwarancją pozyskania oczekiwanej liczby ankiet.

  Chcesz badać rynek, na którym funkcjonujesz lub na który planujesz wejść ale obawiasz się wysokich kosztów badań marketingowych? Chcesz obniżyć koszty realizacji badań marketingowych, ale nie wiesz jak to zrobić? Weź udział w seminariach i szkoleniach serwisu PB Online. Dowiedz się jak krok po kroku przeprowadzić profesjonalne badania marketingowe w oparciu o metodę ankiety internetowej. Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia badań marketingowych metodą ankiety internetowej. Samodzielnie zdobywaj informacje, które pozwolą Ci konkurować na rynku.


Paxonta

 • Paxonta.com - stwórz własną ankietę i analizuj jej wyniki w pełni online.Ankiety on-line dla Twojej organizacji
  System ankietowy Paxonta.com to wiele korzyści dla Twojej firmy. Skorzystaj i zbierz szybko i łatwo dane za pomocą ankiety. Oto niektóre korzyści tego systemu ankietowego: szybkie tworzenie ankiet, optymalna analiza zebranych wyników, niski koszt respondenta, nieograniczony dostęp do respondentów.


MobilneAnkiety

 • MobilneAnkiety - nowoczesne narzędzie, które pozwoli stworzyć nowoczesne ankiety online. Nowatorskie podejście uatrakcyjni każde badanie rynku oraz badanie opinii. Działa na urzadzeniach mobilnych IPhone, IPad, Android, wystarczy tylko przegladarka www. Interfejs uzytkownika dostosowany do urzadzen mobilnych.Ankiety dla firm, nauczycieli i studentów
  Jeśli szukasz profesjonalnych rozwiązań dla swojej Firmy dobrze trafiłeś. Potrzebujesz w krótkim czasie zaprojektować i przeprowadzić ankietę idealnie dobraną do Twoich potrzeb? Dołącz do Nas. Właśnie z myślą o Tobie powstał system MobilneAnkiety.pl To więcej niż zwykła ankieta online. My stawiamy na mobilność i wykorzystanie najnowszych zdobyczy technologii.

  PROJEKTUJ, BADAJ Online, ANALIZUJ > Nowoczesne narzędzie, które pozwoli stworzyć nowoczesne ankiety online. Nowatorskie podejście uatrakcyjni każde badanie rynku oraz badanie opinii
  > Projektuj ankiety dla firm, twórz ankiety dla studentów oraz ankiety dla nauczycieli
  > Dostęp do kreatora ankiet z dowolnej przęglądarki internetowej na Laptopie, Noteboku, Tablecie czy na stacjonarnym PC
  > Bez dodatkowego oprogramowania działa Online,w krótkim czasie zaprojektujesz i opublikujesz ankietę
  > Ankiety online w trybie ankietera (ankieter potrzebuje tylko smartfona z dostępem do internetu)
  > Ankietuj pracowników( opcja ograniczania dostępu dla adresów IP)
  > Ankietuj klientów( wysyłka mail lub QR Code)
  > Działa na urzadzeniach mobilnych IPhone, IPad, Android wystarczy tylko przegladarka www. Interfejs uzytkownika dostosowany do urzadzen mobilnych.
  > Sprawdź opinie swoich klientów, zbadaj opinie pracowników, zbierz wyniki do pracy badawczej, dla tradicjonalistów możliwość wydruku do PDF.
  > Wiele możliwosci prezentacji wyników, rozbudowane opcji analizy wyników.
  > Sprawdzaj wyniki Online w czasie rzeczywistym.

  KIOSKI ANKIETOWE > Bezobsługowy punkt ankietowy/kiosk.
  > Solidny i profesjonalne wygląd podnosi prestiż i dba o jakość.
  > Badaj opinie Twoich klientów na miejscu.
  > Dostarczamy urządzenia i kioski.


NET-ANKIETY.PL

 • Serwis net-ankiety.pl udostępnia zaawansowane narzędzie, przy pomocy którego użytkownik może w prosty sposób tworzyć ankiety internetowe.Badania internetowe ON-LINE
  Serwis net-ankiety.pl pozwala w prosty sposób tworzyć ankiety internetowe o zaawansowanej funkcjonalności oraz zbierać, analizować i eksportować wyniki zebrane od respondentów.

  Na życzenie klienta serwis przeprowadza badania ankietowe, emitując ankiety na grupie serwisów internetowych lub rozsyłając mailing z zaproszeniem do badania. Warunki przeprowadzenia badania są dopasowywane indywidualnie do potrzeb klienta. W badaniach przeprowadzanych indywidualnie jest możliwość zamieszczania w ankiecie obiektów multimedialnych takich jak: zdjęcia, wave, mp3, avi, mpg, flash itp.

  Serwis net-ankiety.pl udostępnia również swój system dla firm w subdomenie nazwafirmy.net-ankiety.pl. Dla każdego klienta jest to odrębna instalacja z możliwością modyfikacji systemu pod konkretne potrzeby klienta.

  Na stronie serwisu można zapoznać się z przykładowymi ankietami, można też założyć darmowe konto demo, przeznaczone do zapoznania się z funkcjonowaniem usług płatnych. Dostępna jest też pomoc przy tworzeniu ankiet, a także dużo informacji na temat badań marketingowych, w szczególności badań ankietowych.


ankietka.pl

 • ankietka.pl - zredaguj ankietę, zbieraj odpowiedzi, analizuj wyniki.Ankiety dla każdego, ankiety dla biznesu
  Ankietka.pl to serwis umożliwiający tworzenie ankiet w Internecie. Proces jest prosty: zakładasz konto, tworzysz ankietę, rozsyłasz link respondentom i po chwili oglądasz wypełnione kwestionariusze. Masz też możliwość zaawansowanej analizy wyników. Tutaj dowiesz się też jakie są dobre praktyki w tworzeniu ankiet internetowych.

  Dostępna jest też wersja dla biznesu - ankieta.biz, która oferuje zaawansowane funkcjonalności i szeroki wachlarz możliwości personalizacji.


webankieta.pl

 • webankieta.pl - narzędzie online pozwalające na samodzielne zaprojektowanie oraz przeprowadzenie badania ankietowego.Twoja ankieta w 3 krokach
  Webankieta.pl wspomaga cały proces od projektowania ankiety, przez publikowanie gotowej ankiety, aż do analizy zgromadzonych odpowiedzi respondentów. Prezentację drobnej części funkcji jakie oferuje webankieta.pl można obejrzeć w przewodniku.


mySurveyLab

 • mySurveyLab to profesjonalne i efektywne kosztowo narzędzie umożliwiające tworzenie ankiet, testów oraz formularzy on-line.Innowacyjny system ankietowy online
  mySurveyLab to system ankiet on-line, który wspomaga proces tworzenia ankiet (testów), automatyzuje zbieranie odpowiedzi, oraz pozwala na analizę wyników w czasie rzeczywistym.

  Dzięki gotowym do użycia szablonom ankiet stworzysz profesjonalną ankietę on-line w kilka minut. Zbierz wyniki w sposób, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom: poprzez email, link www, okienko pop-up, lub widget www. Korzystając z raportów możesz analizować dane w czasie rzeczywistym. System generuje i aktualizuje raporty w miarę jak respondenci wypełniają kolejne ankiety.

  Czy chciałbyś zrozumieć motywacje i potrzeby swoich klientów? Sprawdź jak mySurveyLab może pomóc Ci zdobyć przewagę konkurencyjną. Poznaj lepiej swoich klientów, ich motywacje i zachowania. Zrozum strukturę demograficzną, strukturę popytu, satysfakcję klientów, zmierz satysfakcję swoich pracowników, współpracowników lub podwykonawców, zmierz także efektywność swoich pracowników za pomocą badań 180 i 360 stopni. Dzięki mySurveyLab przeprowadzisz badania do prac naukowych lub magisterskich, przygotujesz formularz rejestracyjny na seminarium, konferencję lub przyjęcie.


Moje-Ankiety.pl

 • Dzięki Moje-Ankiety.pl prowadzenie ankiet na studiach jest proste i szybkieSerwis badań profesjonalnych
  Serwis Moje-Ankiety.pl jest serwisem umożliwiającym prowadzeniem badań ankietowych online. Pozwala na tworzenie ankiet, zarządzanie nimi oraz analizę ich wyników, praktycznie nie narzucając żadnych na nie ograniczeń.

  Serwis łączy w sobie idee działalności społecznej z działalnością komercyjną. Wszystkie usługi, które są niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego badania ankietowego są bezpłatne. Za usługi dodatkowe pobierane są natomiast opłaty zgodnie z aktualnym cennikiem.

  Moje-Ankiety.pl to projekt, który narodził się w odpowiedzi na potrzeby osób prowadzących badania naukowe. Jest on częścią Laboratorium Społeczno Ekonomicznego LabSEE. Celem laboratorium LabSEE jest dostarczenie rozwiązań spełniających oczekiwania najbardziej wymagających badaczy. Serwis wyróżniają takie unikalne funkcjonalności jak losowy przydział do warunków badawczych, możliwość ustawienia dowolnych warunków logicznych w ankietach oraz bardzo duża gama typów pytań do wykorzystania. Darmowa oferta nie zawiera ograniczenia liczby respondentów danej ankiety.


wBadanie.pl

 • wBadanie.pl - ankiety dla firm i studenckieAnkiety w Internecie - szybko i łatwo
  wBadanie.pl oferuje przygotowane wcześniej wzory ankiet. Możesz wykorzystać te przykłady jako zalążek swojego badania, dodając, usuwając, lub edytując którekolwiek pytania.

  W ankietach możesz umieszczać 10 rodzajów pytań - począwszy od pytań wielokrotnego wyboru, po pytania rankingowe przy pomocy których możesz odkryć opinie, wartości i potrzeby respondentów. Statystyka wyników ankiet jest dostępna natychmiastowo - od chwili wypełnienia kwestionariusza przez pierwszego z respondentów. Dzięki temu można ślecić postępy badania, a także obserwować kto z zaproszonych osób nie wziął jeszcze udziału. wBadanie.pl udostępnia korzystanie z bazy danych użytkownikom do bardziej obszernych badań.


Formularze.eu

 • Formularze.eu - Twoja własna ankieta internetowa szybko i łatwo.Efektywne badanie opinii
  Formularze.eu dają możliwość łatwego tworzenia ankiet oraz formularzy internetowych, które od razu są dostępne online w Internecie. Są łatwe w użyciu, nie wymagają żadnej wiedzy z zakresu programowania. W kilka chwil stworzysz formularz, który spełni Twoje oczekiwania. W dodatku Twoje dzieło od razu będzie w Internecie, więc nie trzeba martwić się o wdrażanie.

  Formularze.eu dają Ci możliwość zbudowania formularza, profesjonalnego zbierania danych w kilka minut. Jeśli po jakimś czasie zajedzie potrzeba wprowadzenia zmian do formularza, zmiana potrwa kilka minut. Formularze.eu oferują też proste rozwiązania (typu kopiuj/wklej) pozwalające łatwo zintegrować formularz z Twoją stroną. Dla zaawansowanych użytkowników CSS oraz XHTML istnieje możliwość pełniejszego dostosowania wyglądu formularzy, tak by integracja z Twoją stroną była jeszcze lepsza.
Internetowe Badania Ankietowe - Usługi Pakietowe
Realizacja Całego Procesu Badawczego


SW Research

 • StudentsWatch oferuje profesjonalne rozwiązania badawcze, usługi analityczne i doradcze. Realizuje zarówno badania jakościowe jak i ilościowe przez Internet. Platforma badawcza umożliwia obsługę całego procesu badawczego: od realizacji, wsparcia technicznego, zapewnienia respondentów, po analizę wyników i opracowanie raportów oraz prezentacji.Agencja badawcza na nowe czasy
  Agencja badań rynku i opinii SW Research jest liderem i prekursorem społecznościowych badań przez Internet. Firma oferuje profesjonalne rozwiązania badawcze, usługi analityczne i doradcze. SW Research realizuje zarówno badania jakościowe jak i ilościowe przez Internet. W swojej działalności SW Research łączy wiedzę z zakresu nauk społecznych i ścisłych, oraz kompetencje w obszarze technologii informatycznych.

  Platforma badawcza SW Research umożliwia obsługę całego procesu badawczego: od realizacji, wsparcia technicznego, zapewnienia respondentów, po analizę wyników i opracowanie raportów oraz prezentacji.

  Dzięki stałemu wsparciu działu IT, SW Research może zaoferować swoim Klientom nawet najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania badawcze. Przewagą agencji, jest możliwość szybkiej modyfikacji systemu, tak żeby w pełni zadowolić oczekiwania Klienta i zrealizować dowolne badanie on-line. SW Research stale poszerza własną bazę respondentów. Dzięki temu klient nie musi przeznaczać dodatkowych środków na poszukiwanie respondentów. Na straży rzetelności wypełniania ankiet i weryfikacji samych wypełniających, stoją nowoczesne metody technologiczne jak i autorskie rozwiązania serwisu.

  Wszystkie funkcje systemu można wypróbować, po zalogowaniu. W centralnym miejscu znajduje się przewodnik w postaci filmu, który w sposób ciekawy i przystępny, prezentuje możliwości serwisu. Prezentacja wyników na żywo, export wyników w dowolnym formacie, możliwość wzbogacenia ankiety plikiem graficznym czy video, możliwość ustawienia dowolnych filtrów i pytań, interesująca szata graficzna, to tylko niektóre auty systemu.


Ankieter.pl

 • Ankieter.pl - profesjonalne narzędzie do przeprowadzania badań ankietowych oraz testów ze wszystkimi niezbędnymi i zaawansowanymi metodami badawczymi.Profesjonalne ankiety i testy
  Pracownia Badań Rynkowych Ankieter.pl to grupa badawcza skupiająca specjalistów najwyższej klasy z ekonomii, socjologii, psychologii. Ma również w swoich szeregach statystyków, matematyków i doświadczonych programistów. W swojej pracy korzysta z szerokich kontaktów z uczelniami, menadżerami innych firm i instytucjami.

  Pracownia tworzy i przeprowadza internetowe badania ankietowe online (publicznie lub z ograniczonym dostępem). Badania można opracować samodzielnie lub zlecić pracowni stworzenie ankiet. Zlecone ankiety opracowują specjaliści w określonej dziedzinie, na podstawie informacji otrzymanych od zleceniodawcy (tematyka, zasięg, trudność…) lub gotowych kwestionariuszy. Zapewnia obsługę całego procesu badawczego: od realizacji, wsparcia technicznego, znalezienia respondentów, po analizę wyników i opracowanie raportów i prezentacji.

  Internetowy Panel Badawczy przygotowany jest do tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych badań ankietowych, testów i sondaży. Oprócz zaawansowanych technik badawczych zajmuje się rozpowszechnieniem ankiet: poszukiwaniem, doborem i weryfikacją respondentów oraz sprawdzaniem rzetelności wypełniania ankiet. Za każdym razem dopasowuje się do wymagań zleceniodawcy, dobierając odpowiednich specjalistów, zakres i zasięg oraz metody badawcze. Istnieje możliwość wspomagania badania online sondażami telefonicznymi i ankietami w terenie.

  Aby wypróbować wszystkie funkcje serwisu wystarczy się zalogować. Panel oferuje możliwość budowania dowolnie skomplikowanych ankiet, opartych o pytania filtrujące, zawierające logikę w przechodzeniu między pytaniami oraz natychmiastowy dostęp do wyników w formatach programów kalkulacyjnych i statystycznych. Filtrowanie wyników wg własnych kryteriów oraz wyświetlanie każdego wypełnienia z osobna pozwoli na dokładną analizę wyników.


e-Inquiry

 • Ankiety online na platformie e-Inquiry to kwestionariusze lub ankiety, które są opublikowane w sieci Internet (także tylko dla wybranej grupy respondentów).Profesjonalne ankiety przez internet
  Platforma e-Inquiry jest nowoczesną aplikacją internetową pozwalającą na wykonywanie ankiet przez Internet. Oszczędza Twój czas budując dla Ciebie profesjonalną ankietę. Dzięki tej platformie możesz zebrać niezbędne informacje do podjęcia właściwych decyzji.

  Celem pracy zespołu e-Inquiry jest jak najlepsze usprawnienie Twojej pracy. W tym celu maksymalnie uproszczony jest Twój udział w procesie ankietyzacji. Zamówienie badania kwestionariuszowego (ankiety) sprowadza się jedynie do kilku prostych kroków.

  Twoja ankieta (kwestionariusz ankietowy) zostanie w ramach usługi bezpłatnie wprowadzona do systemu. Nie musisz znać się na informatyce aby Twoje ankiety były udostępnione na platformie. Ponadto zawsze bezpłatnie analityk doradzi ci jak optymalnie dokonać badania tak by Twoja ankieta pozwoliła uzyskać maksymalnie dużo informacji.

  Platforma e-Inquiry w swojej ofercie ma kilka różnych Pakietów. Dla studentów, doktorantów i pracowników naukowych przygotowany został specjalny Pakiet dla edukacji. Oferuje on większe możliwości (możliwość wypełnienia większej ilości ankiet; dłuższy okres trwania badania) za niższą cenę.


E-ANKIETA

 • E-ankieta.pl to system internetowy, dzięki któremu można sprawnie i efektywnie przeprowadzić wszelkiego rodzaju badania ankietowe online.Sposób na błyskawiczne ankiety
  W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku w zakresie wykorzystania technologii internetowej w dziedzinie szerokozakrojonych badań ankietowych, firma IT-SERVICES uruchomiła unikalny serwis Centrum Badań Internetowych e-Ankieta.pl.

  Projekt CBI tworzą specjaliści z doświadczeniem z zakresu informatyki oraz Internetu ściśle współpracujący ze specjalistami z ośrodków zajmujących się prowadzeniem badań opinii publicznej i rynku. System został sprawdzony w licznych zastosowaniach, przetestowany, elastyczny, skalowalny i wysoce wydajny. Wszystko po to aby przedstawić unikalną ofertę - dotyczącą przygotowania i przeprowadzenia badania ankietowego online. System podlega dalszemu rozwojowi oraz udoskonalaniu zgodnie z sugestiami wykorzystujących go klientów.

  System został stworzony dla świadczenia usług jednocześnie wielu klientom. Uwzględniając ten fakt przygotowano możliwość jego jednoznacznej indywidualnej identyfikacji wizualnej poprzez wprowadzenie mechanizmów umożliwiających zmianę wyglądu dla każdego badania ankietowego osobno. System badań ankietowych online CBI przewiduje kilka możliwych typów badań ankietowych: ankieta otwarta, ankieta zamknięta oraz ankieta personalizowana.
Płatne Platformy Samoobsługowe (Zagraniczne)
Samodzielne Tworzenie Ankiet Online


SurveyGizmo

 • SurveyGizmo - oprogramowanie online do łatwego tworzenia ankiet.Oprogramowanie do ankiet i kwestionariuszy online
  SurveyGizmo jest narzędziem do ankiet internetowych dla nowego biznesu. Bogaty w funkcje idealnie sprawdza się badaniach, marketingu i edukacji.

  Jest łatwy w obsłudze, nie jest wymagane doświadczenie. W ciągu kilku minut można utworzyć ankietę, szybkie głosowanie lub dowolny formularz na stronę internetową. Dzięki SurveyGizmo w ciągu kilku chwil utworzysz ankietę online, bez straty czasu. Możesz użyć jednego z gotowych szablonów ankiet do różnych zastosowań, lub stworzyć ankietę od podstaw i dostosować ją do własnych wymagań.

  Jeśli Twój projekt jest zbyt długi, skomplikowany albo nie masz wystarczająco dużo czasu przed końcowym terminem, lub też potrzebujesz funkcji albo raportu, którego nie ma na liście dostępnych opcji narzędzia SurveyGizmo - wcale nie musisz wpadać w panikę. SurveyGizmo ma odpowiednie doświadczenie i personel, aby zbudować ankietę odpowiadającą Twoim potrzebom - i to w najkrótszym czasie z możliwych!


FluidSurveys

 • FluidSurveys - najlepsze oprogramowanie do ankiet online, mobile & tabletNajlepsze oprogramowanie do ankiet online, mobile & tablet
  Jeśli chodzi o tworzenie ankiet i analizę danych, można powiedzieć, że narzędzie FluidSurveys wymiata konkurencję. Jest proste i szybkie, a jednocześnie bardzo wydajne i bogate w funkcje. W ofercie dostępna jest darmowa opcja oprogramowania z nieograniczoną ilością ankiet, jakie można utworzyć, ale w tym wypadku ograniczenie liczby wypełnień i liczby pytań w ankiecie jest już znaczne. W pozbyciu się limitów pomoże nam wykupienie jednej z płatnych wersji. Aby uzyskać 10% zniżki na jeden z płatnych planów użyj kodu REF-QB2Kz

  Możliwości FluidSurveys są bardzo duże. Przede wszystkim warto wspomnieć o wsparciu dla ponad 60 języków. Zwróciliśmy również uwagę na ciekawe narzędzie do tworzenia głosowań (polls). Głosowania można utworzyć całkowicie za darmo, bardzo szybko, bardzo ładnie się prezentują, zwłaszcza jeśli dołączymy do nich zdjęcia lub video. Głosowania można wstawić na stronę internetową, rozesłać począ email, bądź umieścić w serwisie społecznościowym.

  Jakie są inne zalety tego narzędzia? Zobaczmy. Budowanie ankiety w FluidSurveys jest bajecznie proste - pomaga nam w tym edytor drag & drop. We wszystkich płatnych planach mamy do dyspozycji nielimitowaną ilość pytań w ankiecie, jakie możemy zadać, oraz nieograniczoną ilość odpowiedzi, które możemy zebrać. Przy tworzeniu ankiety możemy wybierać spośród ponad 25 typów pytań, do pytań można dodawać komentarze. Można personalizować ankiety poprzez użycie zaawansowanej logiki. Do każdej ankiety można dodawać własne loga i banery. Można dowolnie zmieniać wygląd ankiety poprzez zmianę kolorów i czcionek, bądź wybierając spośród wielu gotowych szablonów ankiet. Respondenci mają możliwość zapisania ankiety i skończenia jej w późniejszym czasie. Ankietę można zabezpieczyć hasłem, tak aby mogli wypełnić ją tylko ci, którzy go znają. Można ustawić czas rozpoczęcia i zakończenia badania, bądź też można wpisać wymaganą liczbę wypełnień, po której nastąpi zakończenie badania.

  Narzędzie FluidSurveys bardzo ułatwia proces rozsyłania ankiet i zbierania wyników. Mamy do dyspozycji narzędzie do wysyłania zaproszeń, w którym edytujemy treść zaproszenia oraz zarządzamy własną bazą respondentów. Wystarczy wkleić adresy email, do których chcemy wysłać zaproszenia i w ten sposób stworzymy własną bazę respondentów, którą można wykorzystywać przy kolejnych badaniach. Zaproszenia do ankiet można wyświetlać na własnej stronie internetowej w postaci wyskakujących okienek (popup lub pop-under), bądź zaimplementować je w treści strony. Kody generowane są automatycznie, wystarczy wkleić do kodu strony. Jeśli natomiast nie masz możliwości dotarcia do odpowiedniej grupy docelowej, FluidSurveys umożliwi Ci to poprzez dostęp do 7 milionów respondentów z ponad 40 krajów. Wyznacz swoje kryteria i wysyłaj ankiety do wąskiej grupy docelowej, która jest w kręgu Twoich zainteresowań - to takie proste.

  Wyniki ankiet są dostępne w czasie rzeczywistym, praktycznie natychmiast po wypełnieniu przez respondenta można generować raport. Wyniki można przetwarzać i generować na wiele sposobów. Zebrane dane można filtrować aby uzyskać precyzyjne dane do prezentacji. Do prezentacji danych dostępne są różnorodne wykresy, które sprawią, że Twój raport będzie wyglądał wyjątkowo. Dane można zapisywać w wielu formatach, takich jak Excel, SPSS, Word, PowerPoint, czy PDF. Można utworzyć link do wyników badań, aby zaprezentować je online. Można też ustanowić hasło, aby ograniczyć dostęp do wyników badania.


Snap Surveys

 • Snap Surveys dostarcza kompletne rozwiązanie do ankiet online - darmowe głosowania, zaawansowane oprogramowanie i usługi badawcze.Oprogramowanie do ankiet online
  Jeśli chodzi o ankiety internetowe, Snap Surveys dostarcza kompletne rozwiązania dla klienta. Elastyczne i wydajne oprogramowanie do ankiet online i e-mail, możliwość tworzenia szybkich głosowań oraz zespół badawczy, który może dostarczyć ankiety dla Ciebie. Oprogramowanie Snap Surveys daje pełne możliwości ankiet online - tworzenie, zarządzanie i analiza ankiet online i e-mail jest bardzo łatwe. Ankiety mają profesjonalny wygląd i są przyjemne dla oka. Wystarczy zobaczyć przykłady.

  Snap obsługuje dowolny język, który chciałbyś użyć do swoich ankiet. Wystarczy się zarejestrować, aby w ciągu kilku minut uruchomić na swojej stronie internetowej lub blogu szybkie głosowania i zbierać od swoich użytkowników opinie na różne tematy - i to wszystko bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

  Doświadczony zespół badaczy Snap może pomóc Ci w każdym aspekcie przeprowadzania badań online, począwszy od pomocy w projektowaniu ankiety, poprzez wybór grupy respondentów i hosting ankiety, kończąc na analizie wyników. Zespół ekspertów może też zarządzać całym projektem, w dowolnym języku, zarówno dla klientów komercyjnych, jak i publicznych.


Netigate

 • Netigate - Prosta recepta na złożone badania!Zaawansowane narzędzie ankietowe, prosta obsługa
  Netigate to szwedzka firma specjalizująca się w badaniach online. Zapewnia możliwość przeprowadzania złożonych badań internetowych w prosty sposób.

  System Netigate pomaga firmom i organizacjom w ich bieżącej obsłudze zarówno dużych jak i małych projektów badawczych. Najlepszą cechą Netigate jest możliwość używania systemu do większości dziedzin, zarówno wewnątrz organizacji jak i poza nią, do badania opinii klientów, współpracujących partnerów oraz wielu innych grup. Dzięki współpracy z CPX firma oferuje obecnie także dostęp do 1,5 miliona respondentów w ponad 30 państwach.

  Dzięki Netigate możesz z łatwością zaprojektować badanie zgodne z własnymi oczekiwaniami: wczytaj logotyp firmy lub dostosuj badanie do własnego profilu graficznego. Netigate to narzędzie w pełni zlokalizowane w sieci, co oznacza, że nie musisz przechodzić przez kłopotliwe procesy instalacyjne i że ciągle masz dostęp do najnowszej wersji oprogramowania. Używanie Netigate nie wymaga żadnej wcześniejszej wiedzy. To równie proste jak wysyłanie e-maili.


SurveyMonkey

 • SurveyMonkey - prostota tworzenia profesjonalnych i inteligentnych ankiet.Narzędzie do ankiet i kwestionariuszy online
  SurveyMonkey jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań internetowych badań online, któremu zaufało miliony firm, organizacji i innych osób, chcących zebrać informacje niezbędne do podejmowania bardziej świadomych decyzji.

  Narzędzia SurveyMonkey są wystarczająco silne dla naukowców, ale jednocześnie dość łatwe dla żółtodzioba. Gwarancję jakości danych zapewnia ponad 10-letnie doświadczenie zespołu w metodologii badań i technologii internetowej.

  SurveyMonkey może zrobić niemal wszystko, w zależności od potrzeb klienta. Gotowe szablony ankiet i predefiniowane typy pytań ułatwiają uruchomienie profesjonalnego badania w zaledwie kilka minut. Wyniki badania można pobrać do programu Excel, eksportować jako wykres lub udostępnić w formacie PDF. Nie jest potrzebne oprogramowanie do pobrania, żadnych skomplikowanych instrukcji obsługi. Wystarczy intuicyjne narzędzie internetowe, które pomoże Ci efektywnie działać w ciągu kilku minut.


QuestionPro

 • Przeprowadzanie ankiet online z QuestionPro jest proste.Prowadź badania online w łatwy sposób
  QuestionPro jest internetowym narzędziem do tworzenia i dystrybucji ankiet. Składa się z intuicyjnego interfejsu kreatora do tworzenia pytań ankiety, narzędzi do dystrybucji ankiet poprzez email lub stronę internetową, oraz narzędzi do analizowania i wyświetlania wyników badań. Wszystko co musisz zrobić, to stworzyć ankietę i rozesłać ją do swoich potencjalnych respondentów. QuestionPro zatroszczy się o zbieranie i zapisywanie odpowiedzi. Wyniki dostępne są w czasie rzeczywistym.

  QuestionPro oferuje kompletny zestaw narzędzi badań rynkowych do prowadzenia badań online. Zintegrowany system poczty elektronicznej daje badaczowi możliwość wysyłania masowych zaproszeń i monitorowania statystyk odpowiedzi. Integracja z globalnym panelem repondentów pozwala na kierowanie ankiety do właściwej grupy docelowej. Możesz korzystać z internetowego narzędzia do analizy lub wyeksportować dane do analizy z SPSS.

  Jeśli natomiast masz życzenie, aby Twoim badaniem zajął się ktoś kompetentny, specjaliści QuestionPro są gotowi do tego aby przeprowadzić za Ciebie cały proces badawczy, począwszy od zaprojektowania ankiety, poprzez jej tłumaczenie na dowolny język, znalezienie odpowiedniej grupy respondentów, kończąc na zebraniu odpowiedzi i przedstawieniu wyniku badania, a w międzyczasie wykonując setki innych cennych czynności, po to, aby Twoje badanie zakończyło się pełnym sukcesem. Systemu QuestionPro i pracy jego zespołu nie sposób przecenić. Są doceniani przez największe światowe koncerny.