Płatne Ankiety

Informacje podstawowe

Spójrz na zamieszczone obok internetowe panele badawcze i zapisz się do nich, aby zacząć zarabiać wypełniając płatne ankiety.

Wszystkie te panele mają dobrą reputację i są godne polecenia. Prezentujemy tutaj najlepsze, wyselekcjonowane i sprawdzone panele. Nie pobierają one żadnych opłat rejestracyjnych oraz wszystkie dostępne są dla mieszkańców Polski (nawet te nie posiadające polskiej wersji językowej). Jeśli masz problem z rejestracją lub jakiekolwiek pytania, bardzo chętnie pomożemy w każdej kwestii. Pamiętaj, że po wypełnieniu formularza rejestracyjnego większość z tych firm wyśle do Ciebie wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł brać udziału w płatnych ankietach.

Jeśli decydujesz się brać udział w badaniach panelowych, rób to uczciwie.

Oszukiwanie przy wypełnianiu ankiet czy wypełnianie ich na "chybił trafił" szybko się zemści - osoba taka będzie otrzymywać coraz mniej zaproszeń, a w konsekwencji zniechęci się do tej formy uczestnictwa w badaniach rynkowych. Zachęcamy więc do rzetelnego podejścia do sprawy od samego początku. Więcej informacji i wskazówek na temat wypełniania ankiet znajdziesz w dziale Ankiety Płatne - Informacje.

Widoczną tutaj listę serwisów płacących za wypełnianie ankiet okresowo uaktualniamy, więc zaglądaj do nas częściej, aby nie przegapić nowych okazji.

Płatne ankiety internetowe są obiektem naszego zainteresowania od wielu lat, staraliśmy się i ciągle się staramy dogłębnie poznać ten rynek, tak aby móc umieszczać na naszej stronie tylko najlepsze oferty.

Zapraszamy do rejestracji. Powodzenia i miłej zabawy!Ile można zarobić na ankietach

Twoje potencjalne zarobki zależą od liczby, typu i długości ankiet, które otrzymujesz.

Typ i częstotliwość otrzymywanych ankiet zależą od potrzeb firmy zlecającej badanie. W zależności od kampanii jaką w danej chwili prowadzą firmy, w jednym miesiącu możesz dostać więcej ankiet, a w następnym mniej. Typowe ankiety zajmują od 10 do 30 minut i za ich wypełnienie można dostać od 1 do 20 zł, a czasem nawet więcej. W niektórych przypadkach możesz otrzymywać upominki lub możliwość uczestniczenia w losowaniu cennych nagród.

W jaki sposób otrzymuje się wynagrodzenie?

Bardzo powszechną formą zapłaty jest przelew zgromadzonych pieniędzy na konto bankowe. Czasami zapłatę będziesz otrzymywał na konto PayPal, które powinieneś sobie założyć. W niektórych przypadkach pieniądze otrzymuje się czekiem po kilku tygodniach od osiągnięcia minimalnej sumy pieniędzy (chcąc zrealizować czek w polskich bankach można jeszcze czasem natrafić na "drobne" przeszkody, ale wybierając odpowiednią placówkę na pewno odbierzemy swoje pieniądze). Panele mają zwyczaj również płacić bonami towarowymi, które można zrealizować w wybranych sieciach handlowych. Innym jeszcze razem zapłatą będzie upominek lub udział w losowaniu cennych nagród, i w takim przypadku zostaniesz poinformowany o tym kiedy i jak otrzymasz ten upominek lub nagrodę. Bardzo pożądaną opcją jest wymiana punktów za doładowanie telefonu. Niektóre firmy oferują właśnie możliwość doładowania telefonów za punkty zarobione na wypełnianiu ankiet online. To jest bardzo ciekawy sposób odbierania nagrody i często poszukiwany przez internautów.


Okazje i Oferty Dodatkowe

GoldenTowns

Zarabiaj pieniądze grając w grę GoldenTowns. Zdobywaj złoto, wymieniaj go na euro. Najlepszy gracz zarabia aktualnie 100 € dziennie.
 • Graj w GoldenTowns i zarabiaj prawdziwe pieniądze
  Jeśli lubisz grać w gry strategiczne i łączyć przyjemne z pożytecznym, to gra GoldenTowns może być czymś stworzonym właśnie dla Ciebie. Ta gra jest przez wielu uważana za najlepszą, w jaką kiedykolwiek grali, a to dlatego, że daje mnóstwo zabawy i przy tym można zarabiać pieniądze.
  W tej grze wszystko kręci się wokół złota, gdyż tylko złoto może być wymienione za gotówkę. Za złoto można kupować też towary potrzebne w grze, takie jak mięso, warzywa, materiały budowlane. Można też nabywać udziały w innych miastach i zarabiać na dywidendach. Złoto może być wydobywane w kopalniach, można go sprzedawać innym użytkownikom lub do gry.

  Poczytaj więcej na temat gry lub zarejestruj się tutaj.


Zarabiaj jako Tajemniczy Klient

praca w badaniach dla kobiet i mężczyzn
 • Dołącz do nas i zostań tajemniczym klientem w Helion Research
  Dołącz do nas i zostań tajemniczym klientem w Helion Research. Helion Research jest jedną z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych firm w zakresie globalnego badania rynku i satysfakcji klienta.
  Jako Mystery Shopper lub tajemniczy klient w Helion, będziesz miał duży wybór różnego rodzaju usług, które możesz oceniać zachowując się jak przeciętny klient. Zapewnimy Ci kompletny scenariusz do naśladowania i kompletny zestaw pytań, na które odpowiesz po wykonaniu zadania. Wynagrodzenie, które jest ustalone przed zaakceptowaniem zadania, otrzymasz za każde wykonane zadanie.
  Kiedy już dołączysz do Helion, zapewnimy Ci dogłębne i ciekawe szkolenia, które przygotują Cię na wszystkie sytuacje, więc jeśli jest to dla Ciebie nowe doświadczenie, nie przejmuj się się. Przeszkolimy Cię w krótkim czasie, jesteśmy tu aby Ci pomóc. Dołącz do nas dzisiaj i zobacz jakie zadania są dostępne w Twojej okolicy. Zapraszamy.

  Więcej na temat tajemniczego klienta poczytaj tutaj.


Ankieta

"Bielizna - preferencje zakupowe"
 • Bielizna - preferencje zakupowe
  Zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat Państwa preferencji zakupowych dotyczących bielizny. Będzie nam miło jeśli ją wypełnicie.
  Ankieta jest anonimowa i nie jest płatna. Jej wypełnienie zajmie kilka minut.

  [ Przejdź do ankiety ]


German Lotto 6aus49


Zarób na Doładowanie

Doładuj komórkę czytając artykuły w internecie!

Dołącz do programu lojalnościowego premiującego osoby czytające newsy, specjalistyczne artykuły w sieci, a nawet zwykłe plotki. Nagradzane jest czytanie artykułów w wybranych serwisach, odpowiadanie na pytania konkursowe i polecanie akcji znajomym (zbierasz 10% ich punktów!) Punkty będzie można zbierać dodatkowo za inne akcje i konkursy, które okresowo będą organizowane. Zgromadzone w ten sposób punkty można wymieniać na nagrody, np. doładowania telefonu, przeróżne gadżety elektroniczne, a nawet tak cenne nagrody jak laptopy, telewizory i skutery.
[ Zapisz się ]Internetowe Panele Badawcze

 • Hiving - dołącz do naszej społeczności konsumenckiej, wyraź swoją opinię i zdobądź dodatkowe pieniądze pomagając markom doskonalić się.HivingHiving jest konsumenckim panelem internetowym, który pozwala swoim członkom zarabiać pieniądze, dzięki internetowym badaniom opinii konsumentów. Jako członek społeczności internetowej Hiving, nie tylko przyczynisz się do poprawy doświadczenia konsumenckiego, ale może nawet dostaniesz szansę na przetestowanie nowych produktów, zanim trafią one na półki! Nasze ankiety internetowe pomagają uznanym markom lepiej zrozumieć swoich odbiorców, pozwalając im wyrazić własną opinię.
  Poprzez aktywny udział w naszych badaniach internetowych otrzymujesz wynagradzenie w postaci punktów Hiving. Punkty są wymienialne na gotówkę i wypłacane przez Paypal. Program Tell a Friend pozwoli Ci zdobyć dodatkowe punkty poprzez zaproszenie znajomych do internetowej społeczności Hiving.
  Zapisz się
 • myiyo - Twoje zdanie się liczy i jest warte pieniądze!myiyoW panelu myiyo Twoje zdanie jest warte pieniądze! Zbieraj punkty za każdy udział w badaniu. Możesz zamieniać swoje punkty na gotówkę i otrzymywać pieniądze przez konto PayPal. 1.000 punktów w myiyo posiada wartość 1 euro.

  Wynagrodzenie za przeprowadzoną ankietę zależy od długości i kompleksowości zawartych w badaniu pytań. Z tego też względu wysokość wnagrodzenia waha się od 500 do 10 000 punktów. Wypłacenie zebranych punktów jest możliwe po zebraniu co najmniej 20 000 punktów (=20 Euro).
  Udział w tym panelu to wiele wspaniałej zabawy. Twój Shoutbox pozwoli Ci komunikować się z innymi członkami naszej społeczności, dodawać zdjęcia i filmy lub tworzyć własne małe głosowania. Wyszukuj, zapraszaj znajomych i dziel się z nimi swoimi wrażeniami!
  Zapisz się
 • SWPanel - wypełniaj ankiety, bierz aktywny udział w grupach badawczych, inicjuj ciekawe dyskusje, zadawaj pytania, nagrodzimy Cię za to wszystko. Twoje zdanie jest dla nas ważne!SWPanelTo prawdziwy, społecznościowy serwis badawczy. Członkowie SWPanel tworzą wyjątkową i ciekawą świata społeczność, która z chęcią zabiera głos we wszelkich kwestiach dotyczących naszego życia. Przyłącz się i weź udział w różnego typu zabawnych i interesujących ankietach, zbieraj "punkty" i wymieniaj je na gotówkę bądź atrakcyjne nagrody. Nagrody pieniężne przekazywane są za pomocą przelewu elektronicznego lub poprzez system PayPal.

  Uczestnicy projektu SWPanel otrzymują także możliwość realizacji własnych projektów badawczych za darmo! To takie proste. Nagrodzimy Cię za Twoje uczestnictwo w badaniach, polecanie nas Znajomym, jak i za Twoje własne, wyjątkowe projekty!
  Zapisz się
 • Future Talkers - bierz udział w badaniach i oszczędzaj pieniądze.Future TalkersBierz udział w ankietach panelu Future Talkers i oszczędzaj pieniądze. Otrzymasz wynagrodzenie za każdą wypełnioną ankietę! Każda zainwestowana chwila zaowocuje oszczędzaniem pieniędzy. Po zarejestrowaniu się do panelu będziesz otrzymywać zaproszenia od firmy InSites Consulting, a także jej partnera CINT. Dziel się opiniami w nowatorski i kreatywny sposób. Społeczności i ankiety Future Talkers zostały stworzone z myślą o zabawie i satysfakcji.

  Twój czas jest cenny dlatego będziesz odpowiednio nagradzany. Za każdy udział w badaniu otrzymasz pewną sumę pieniędzy, zależną od długości ankiety. Gdy uzbierasz €7,5 (lub równowartość tej sumy w złotówkach), będziesz mógł przelać pieniądze na konto PayPal. Zapisz się
 • Brand Institute - tutaj najwięcej do powiedzenia ma branża medyczna i farmaceutyczna (lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, etc.), ale inni też mogą liczyć na całkiem spore profity z ankietBrand InstituteFirma Brand Institute posiada bardzo dobry internetowy panel badawczy. Do tego panelu należy ponad 7 milionów respondentów z całego świata, którzy są rzetelnie wynagradzani. Szczególnie dobrze opłacani są profesjonaliści z branży medycznej, tacy jak lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, którzy za każdą wypełnioną ankietę otrzymują $10, ale inni też mogą liczyć na całkiem spore profity z ankiet w tym panelu.
  Aby móc uczestniczyć w badaniach, podaj dokładnie wszystkie wymagane dane podczas rejestracji i wypełnij ankietę profilową, a status Twojego konta powinien być aktywny (Account Status: Active w zakładce Account Details). Zarobione pieniądze przelewane są na konto PayPal. Tylko osoby pełnoletnie mogą się rejestrować. Obecnie jest do wyboru 6 wersji językowych panelu.
  Zapisz się
 • Panel YouGov jest międzynarodową społecznością ludzi, którzy lubią dzielić się opinią i jednocześnie gromadzą za to punkty. YouGov przeprowadza ankiety online na temat polityki, spraw publicznych, produktów, marek oraz na tematy ogólne.YouGovPanel YouGov jest międzynarodową społecznością ludzi, którzy lubią dzielić się opinią i jednocześnie gromadzą za to punkty. YouGov przeprowadza ankiety online na temat polityki, spraw publicznych, produktów, marek oraz na tematy ogólne.

  Jako członek panelu będziesz regularnie otrzymywać emaile z zaproszeniami do wypełnienia nowych ankiet. Każda wypełniona ankieta powiększy ilość punktów gromadzonych na Twoim koncie. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów można je wymienić na karty podarunkowe w wielu sklepach, takich jak amazon.com. Zarejestruj się dzisiaj i otrzymaj 2000 punktów na powitanie. Zapisz się


Oferty Specjalne

 • QassaQassaZbieraj punkty wypełniając ankiety, korzystając z wielu znanych sklepów internetowych i polecając serwis swoim znajomym. Zebrane punkty ("Qoins") możesz wymienić na gotówkę.
 • płatne ankiety + mnóstwo zabawy = get-paid

  get-paidStrona internetowa get-paid oferuje wiele możliwości zarabiania, które uzależnione są w znacznej mierze od aktywności uczestnika. Można tutaj znaleźć codzienne ankiety, zarabiać na słuchaniu radia, interakcji ze znajomymi i wiele innych.


Internetowe Panele Badawcze c.d.

 • W panelu MARKETAGENT Twoje zdanie naprawdę się opłaca!MARKETAGENTW panelu MARKETAGENT Twoje zdanie naprawdę się opłaca! Wypełniając tutaj ankiety zarabiasz punkty bonusowe, wymienialne na gotówkę! Przelicznik: 100 puntów = 4 PLN.

  Możliwości zdobywania punktów bonusowych jest wiele. Już za samą rejestrację jako respondent otrzymasz 150 punktów, a za każdorazowy udział w ankiecie można otrzymać 20 - 250 puntów. Za polecenie znajomego jako respondenta dostaniesz 100 punktów, a za aktualizację danych osobowych (raz w roku): 50 punktów. Punkty bonusowe dopisywane są do Twojego stanu konta zaraz po wypełnieniu ankiety. W każdej chwili możesz wypłacić punkty bonusowe jako gotówkę na swoje konto PayPal lub też wymienić na usługi i towary u partnerów w rubryce Giełda. Wymiana punktów bonusowych możliwa jest po zebraniu 200 punktów bonusowych.
  Zapisz się
 • PaidViewpoint jest rewelacyjnym panelem badawczym, w którym Twoje indywidualne cechy osobowe, zaangażowanie i praca znaczą więcej niż gdziekolwiek indziej.PaidViewpointPaidViewpoint jest rewelacyjnym panelem badawczym, w którym Twoje indywidualne cechy osobowe, zaangażowanie i praca znaczą więcej niż gdziekolwiek indziej. Te rzeczy mają tutaj też ogromny wpływ na to ile zarobisz.

  Panel stosuje unikatowy system oceny indywidualnych cech respondentów, tzw. TraitScore. Polega on na zbieraniu punktów za swoje zaangażowanie, a przede wszystkim za szczere, przemyślane i logiczne odpowiedzi w ankietach. Im więcej punktów uzbierasz, tym więcej ankiet otrzymasz i więcej będziesz mógł zarobić. Dlatego sumiennie i uczciwie wypełniaj każdą z ankiet. Pieniądze można wypłacić na konto PayPal
  już po uzbieraniu $15.
  Zapisz się
 • Vivatic jest 'hybrydowym' panelem, w którym można zarabiać poprzez wypełnianie ankiet, udział w głosowaniach oraz poprzez różne zadania i czynności wykonywane online.vivaticVivatic jest 'hybrydowym' panelem, w którym można zarabiać poprzez wypełnianie ankiet, udział w głosowaniach oraz poprzez różne zadania i czynności wykonywane online. Część oferowanych ankiet dostępna jest tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, niemniej jednak z większości ofert można korzystać niezależnie od miejsca zamieszkania. Zarobione pieniądze można przelać są na konto PayPal, po uzbieraniu £25. Za samą rejestrację otrzymuje się £2. Zapisz się
 • SurveySavvy - otrzymuj wynagrodzenie za wypełnianie ankiet.SurveySavvySurveySavvy w ciągu 25 lat przeprowadzili tysiące wywiadów, grup fokusowych oraz badań konsumenckich. Do chwili obecnej firma wypłaciła ponad 5 milionów $ za wypełnianie ankiet. Kliknij w link, zarejestruj się i dołącz do grona ponad 3 milionów ludzi na całym świecie, którzy zarabiają uczestnicząc w internetowych ankietach. Nie zapomnij później uzupełnić sekcji "My Portrait"!

  Panel SurveySavvy ma jeden z najlepszych programów partnerskich w branży. Zarabiasz nie tylko na ankietach, które wypełnisz, ale także otrzymasz wynagrodzenie za każdą ankietę, którą wypełni polecona przez Ciebie osoba, jak również osoby polecone przez Twoich znajomych. Co miesiąc firma losuje 50 nagród wartych $10 wśród osób, które nie zakwalifikowały się do badania.
  Zapisz się
 • mypanelbase.com to prosty sposób, aby zarabiać pieniądze nie ruszając się z domumypanelbase.commypanelbase.com to prosty sposób, aby zarabiać pieniądze nie ruszając się z domu. Zasada jest prosta. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu otrzymuje za pomocą maila ankiety, wypełniając ankiety zarabia pieniądze, które następnie może wypłacić na swoje konto PayPal już po uzbieraniu 50 zł. Udział w badaniach jest dobrowolny, a konto można usunąć w dowolnym momencie.
  Zapisz się
 • iWadi.pl to internetowy panel badawczy, który umożliwia wypełnianie płatnych ankiet online. Dołącz do nas już dziś.iWadi.pliWadi jest internetowym panelem badawczym, gdzie Twoje zdanie przekłada się na pieniądze. Rejestrujesz się, podajesz swój adres e-mail, otrzymujesz zaproszenia do ankiet online, wypełniasz ankiety, gromadzisz punkty, a wynagrodzenie za wypełnione ankiety jest płatne przelewem na konto PayPal (po zebraniu kwoty 40 zł).

  Współpracujemy z wiodącymi markami w zakresie badań rynkowych oraz marketingowych. Każdego tygodnia uruchamiamy dziesiątki nowych badań. Poprzez uczestnictwo w iWadi masz możliwość podzielenia się swoją opinią we wszystkich kwestiach dotyczących codziennego życia i zmieniać świat na lepsze. Dołącz do nas już dziś na www.iwadi.pl. Czekamy na Ciebie.
  Zapisz się
 • Mojaopinia.pl jest konsumenckim panelem badawczym, w którym możesz wyrazić swoje zdanie, jednocześnie zarabiając na tym.mojaopinia.plMojaopinia.pl jest konsumenckim panelem badawczym, w którym możesz wyrazić swoje zdanie, jednocześnie zarabiając na tym. Panel należy do niemieckiego instytutu badań konsumenckich Untiedt Research. Należymy do pionierów badań konsumenckich online i jesteśmy na rynku już od 1998 roku. Dotychczas zarejestrowało się u nas ponad 60.000 osób i Ty możesz do nich dołączyć! Twoja opinia jest dla nas cenna! Będziesz otrzymywać zaproszenia do ankiet np. na temat nowych produktów, innowacyjnych reklam, mediów...

  Wynagrodzenie otrzymasz na podane konto PayPal. Co ważne u nas nie musisz zbierać punktów ani minimalnej sumy do przelewu. Po zamknięciu projektu przelejemy Twoje wynagrodzenie na konto PayPal podane przez Ciebie na końcu każdej ankiety.
  Zapisz się
 • ReaktorOpinii - weź udział w badaniach i zarabiaj na swoich opiniachReaktorOpiniiReaktorOpinii jest panelem badawczym stworzonym przez Instytut Badań Pollster. Panel służy zbieraniu opinii konsumentów na temat produktów i usług.
  Za każdą rzetelnie wypełnioną ankietę otrzymasz pewną liczbę punktów. Liczba ta zależy od stopnia skomplikowania ankiety oraz czasu, jaki należy poświęcić na jej wypełnienie. Zazwyczaj jest to od kilku do kilkudziesięciu punktów. Wartość 1 punktu wynosi 10 groszy. Po uzyskaniu 500 punktów na Twoim koncie pojawi się formularz wypłaty, który służy do przelania zgromadzonych środków na konto bankowe.
  Zapisz się
 • Zapraszamy do panelu Ankietka.pl, w którym możesz wyrazić swoje zdanie na temat produktów z których korzystasz i zdobywać nagrody za wypełnianie ankiet.Panel Ankietka.plZapraszamy do panelu Ankietka.pl, w którym możesz wyrazić swoje zdanie na temat produktów z których korzystasz i zdobywać nagrody za wypełnianie ankiet.
  Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujesz punkty, które można wymienić na atrakcyjne nagrody z katalogu nagród.
  Zapisz się
 • GlobalTestMarket - niewyczerpane źródło płatnych ankietGlobalTestMarketWypełniaj ankiety internetowe w GlobalTestMarket, zarabiaj Punkty rynkowe, które wymienia się na gotówkę w stosunku 1 pkt = 5 centów. Pieniądze możesz wypłacić po uzbieraniu 1000 pkt (równowartość 50$). GlobalTestMarket wykonuje badania dla ponad 300 klientów z ponad 40 krajów świata. Uczestnicy ankiet pochodzą z ponad 200 krajów.

  Poza zarabianiem Punktów rynkowych, które podlegają wymianie na pieniądze, GlobalTestMarket jest przyjemnym sposobem aby dowiedzieć się o nowych produktach i usługach oraz uczestniczyć w ich tworzeniu. Poprzez przyłączenie się do tej nieodpłatnej usługi staniesz się członkiem wiodącej wspólnoty online konsumentów z całego świata, i będziesz przeprowadzał studia badawcze dla firm sponsorujących.
  Zapisz się
 • W zamian za uczestnicwo w ankietach MySoapBox będziesz otrzymywać punkty, które są gromadzone na Twoim prywatnym koncie. Gdy tylko uzbierasz 25,000 punktów, możesz je wymienić na nagrody u wybranych partnerów.MySoapBoxMySoapBox jest internetową społecznością respondentów, która pozwala każdemu z osobna wyrażać swoją opinię poprzez badania marketingowe oraz aktywność w panelu. Firma ma ponad 30 letnie doświadczenie w branży badawczej i dokłada wszelkich starań, aby panel MySoapBox był środowiskiem przyjaznym dla każdego użytkownika.

  W zamian za uczestnicwo w ankietach MySoapBox będziesz otrzymywać punkty, które są gromadzone na Twoim prywatnym koncie. Gdy tylko uzbierasz 25,000 punktów, możesz je wymienić na nagrody u wybranych partnerów.
  Zapisz się
 • MintVine jest społecznością badań rynku, która gromadzi cenną wiedzę i opinie na temat produktów i usług tysięcy firm na całym świecie.MintVineMintVine jest społecznością badań rynku, która gromadzi cenną wiedzę i opinie na temat produktów i usług tysięcy firm na całym świecie. MintVine płaci tysiącom respondentów gotówkę za udział w internetowych badaniach rynku.

  Za udział w ankietach otrzymujesz punkty, które później można przelać na konto PayPal w postaci gotówki. Punkty można też gromadzić poprzez udział w sondach, zapraszanie znajomych do panelu oraz za korzystanie z ofert wybranych firm.
  Zapisz się
 • IMAS OnLine - świat mediów oczekuje na Twoje opinieIMAS OnLineBędąc uczestnikiem panelu IMAS OnLine masz niepowtarzalną okazję do wyrażania swoich opinii na różne tematy. Możesz dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i opiniami z osobami, które decydują o przyszłym wyglądzie produktów znanych firm, liderami polityki, twórcami kultury i mediami.

  W zamian za uczestnictwo w badaniach przyznawane są punkty. Punkty te można wymieniać na bony pieniężne SodexhoPass, którymi bez problemu zapłacić można w większości dużych sklepów w Polsce. Pieniądze naliczane są wg przelicznika 10 pkt = 1 zł. Zgromadzone punkty można również wymieniać na prawdziwe pieniądze poprzez zlecenie przelewu na konto bankowe (jeśli uzbieramy wymagane minimum).
  Zapisz się
 • Ask GfK - udział w badaniach to punkty wymienne na gotówkę, nagrody rzeczowe i doładowania telefonówAsk GfKBiorąc udział w badaniach tego panelu zdobywa się punkty, które można zamieniać na gotówkę, bony rabatowe, doładowania telefonów komórkowych oraz na ciekawe nagrody rzeczowe. Klub GfK to internetowy panel badawczy prowadzony przez jedną z najbardziej poważanych i doświadczonych firm zajmujących się badaniem rynku.

  Udział w badaniach panelu może być ciekawy a czasem także zabawny. Będziecie oglądać i oceniać projekty reklam, otrzymywać do testowania różne produkty, odpowiadać na pytania w ankietach. Odpowiadjąc na ankiety możesz wyrazić swoje opinie o produktach i usługach. Twój krytyczny głos wpłynie na wyniki badań, które są z uwagą analizowane przez największe firmy. Aby zarejestrować się, wystarczy wypełnić krótki kwestionariusz.
  Zapisz się
 • IBIS Panel SMG/KRC - gdy tutaj wypełniasz ankiety to zdobywasz punkty wymienne na gotówkę, zakupy w Merlinie lub doładowanie telefonu prepaidIBIS Panel SMG/KRCWraz z zaproszeniem do każdego badania Panelista otrzyma informację dotyczącą tematyki, czasu trwania ankiety oraz ilości punktów jakie można za nią uzyskać. Punkty można wymieniać na gotówkę, na bony sklepu Merlin.pl lub na doładowanie konta w "telefonie na kartę". Panelista może w każdej chwili sprawdzić kiedy, w ilu i jakich badaniach wziął udział oraz ile punktów za nie otrzymał.

  Każdy udział w ankiecie to dla respondentów sposób na opowiedzenie o swoich przyzwyczajeniach, upodobaniach, sposobie życia. To jednocześnie możliwość pośredniego wpływania na jakość produktów, reklam oraz kreowanie wizerunku marek.
  Zapisz się
 • inetpanel.pl - uczestnictwo w naszych badaniach oznacza Twój wpływ na kształt oferowanych nam produktów i usług oraz tworzenie opinii na temat bieżących wydarzeń. W ramach podziękowań za wypełnianie ankiet, uczestnicy wszystkich badań mają szanse na otrzymanie atrakcyjnych nagród.inetpanel.plPanel prowadzony jest przez Centrum Badań Marketingowych INDICATOR - polską agencję badawczą, która od 1990 roku prowadzi badania marketingowe w Polsce i za granicą.

  Każda osoba, która ukończyła 18 lat może wziąć udział w inetpanelu.pl. Za każdym razem, kiedy uczestnik wypełni ankietę i uczyni to zanim ankieta zostanie zamknięta oraz odpowie na załączone na końcu ankiety pytanie konkursowe dotyczące zagadnień z takich dziedzin jak kultura, sztuka, sport, polityka i historia - weźmie udział w konkursie.
  Uczestnicy, którzy zwyciężyli w konkursie otrzymują bon na zakupy o wartości od 25 do 50 PLN, który mogą zrealizować we współpracującym z panelem sklepie internetowym www.merlin.pl
  Zapisz się
 • Wygraj iPod Nano wypełniając ankiety Cennych OpiniiCenne OpinieJako członek Cennych Opinii, otrzymywać będziesz rozmaite ankiety dopasowane do Twoich zainteresowań. Za każdą wypełnioną do końca ankietę, otrzymasz wynagrodzenie, zazwyczaj pomiędzy 3 i 6 zł, lub około 25 zł za ankiety specjalistyczne. Kiedy uzbierasz na swoim koncie 50 zł będziesz mógł zamówić nagrodę w formie bonu towarowego. Aby się zarejestrować do panelu musisz mieć ukończone 18 lat i mieszkać w Polsce.

  Serwis Cenne Opinie wykorzystywany jest przez grupę specjalistów z rozmaitych dziedzin, którym zależy na poprawie sytuacji w wielu sektorach rynku oraz tworzeniu i polepszaniu nowych pruduktów i usług.
  Zapisz się
 • Panel Opinea - bierz udział w naszych ankietach i otrzymuj wynagrodzenie w Euro!Panel OpineaPanel Opinea łączy osoby, które chcą od czasu do czasu uczestniczyć w płatnych ankietach obejmujących różnorodną tematykę: nowe produkty lub usługi, strony internetowe, programy telewizyjne, magazyny, reklamy...

  Twój udział jest nagradzany otrzymaniem wynagrodzenia finansowego w Euro za każdą zakończoną ankietę. Kwota będzie zależała od długości ankiety. Nawet jeśli nie zakwalifikujesz się na ankietę otrzymasz wynagrodzenie w wysokosci 0,10 Euro.
  Zapisz się
 • ŚwiatOpinii - wypełnianie ankiet za nagrody oraz dużo zabawy poprzez testy i quizyŚwiatOpiniiBadania w ŚwiecieOpinii dotyczą różnych tematów. Możesz otrzymać pytania dotyczące produktów lub usług, aktualnych wydarzeń społecznych, nowych reklam, jak oceniasz gazety lub programy telewizyjne itp. Biorąc udział w niektórych badaniach, możesz zbierać punkty lub wygrać cenne nagrody. Rejestrując się możesz zdobyć komputery, telewizory z płaskim ekranem, wycieczki i dużo więcej. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Świata Opinii, a zarejestrujesz się jeszcze dzisiaj w programie, automatycznie weźmiesz udział w najbliższym kwartalnym losowaniu nagród!

  W Sklepie Internetowym Świata Opinii możesz samodzielnie wybrać nagrodę. Wymień zgromadzone punkty na kupony, którymi zapłacisz za te produkty znanych marek, które się Tobie najbardziej spodobają.
  Zapisz się


  • ResearchOnline.pl to nie tylko serwis udostępniający narzędzia do badań online, ale także stale rosnący Panel Respondentów. Każda osoba przystępująca do Panelu może regularnie brać udział w badaniach, konkursach i quizach internetowych, a także dostawać zaproszenia do wzięcia udziału w płatnych badaniach poza przestrzenią Internetu, odbywających się w okolicy jej miejsca zamieszkania.ResearchOnline.pl
   ResearchOnline.pl to nie tylko serwis udostępniający narzędzia do badań online, ale także stale rosnący Panel Respondentów. Każda osoba przystępująca do Panelu może regularnie brać udział w badaniach, konkursach i quizach internetowych, a także dostawać zaproszenia do wzięcia udziału w płatnych badaniach poza przestrzenią Internetu, odbywających się w okolicy jej miejsca zamieszkania.

   Za udział w ankietowych badaniach internetowych każdy uczestnik otrzymuje wynagrodzenie tym większe, im dłuższa jest ankieta. Minimalne wynagrodzenie za najkrótszą ankietę, której wypełnienie zajmuje nie więcej niż 15 minut wynosi 2,5 zł. Ankietę można przerwać w dowolnym momencie i wrócić do niej w wolnej chwili, np. podczas podróży autobusem, w czasie przerwy reklamowej, lub stojąc w kolejce.

   Paneliści otrzymują także zaproszenia do udziału w innych rodzajach badań naukowych, społecznych i marketingowych, takich jak grupy fokusowe, wywiady, czy testy stron internetowych, które odbywają się w niewielkiej odległości od miejsca ich zamieszkania. Wynagrodzenie za udział w nich jest wyższe (około 50 zł, a w przypadku złożonych badań – znacznie więcej).

   Paneliści mogą przelać wynagrodzenie za udział w badaniach bezpośrednio na swoje konto, lub nabyć produkty w sklepach partnerskich (Rebel.pl i Virtualo.pl oferujących m.in.: audiobooki, eBooki , ePrasę, aplikacje, eCzytniki, gry planszowe, RPG i dużo, dużo więcej).

   Dodatkowo co miesiąc Paneliści, którzy zachęcą największą liczbę swoich znajomych do uczestnictwa w Panelu, otrzymują atrakcyjne nagrody takie jak bony zakupowe, telefony, czy aparaty.

   Paneliści ResearchOnline.pl mogą aktywnie współtworzyć Panel proponując dodanie nowych nagród lub wskazać, jakie badania szczególnie ich interesują i w których chcieliby brać udział.

   Uczestnictwo w Panelu ReserachOnline.pl pozwala wyrażać opinie na temat najaktualniejszych ważnych publicznie spraw, obszarów zainteresowań naukowców, nowych produktów i reklam. Niezależnie od tematu badania dane i opinie Panelistów są zawsze poufne, a wszystkie przesyłane ankiety gwarantują anonimowość.
 • ePanel - każdą wypełnioną ankietę nagradzamy gotówkąePanel (ARC Rynek i Opinia)Za udział w jednym badaniu uczestnik otrzymuje 1 - 30 pln. Wynagrodzenie pieniężne gromadzone jest na koncie uczestnika. Można je zrealizować jeśli zgromadzone zostało co najmniej 50 pln. Po zebraniu takiej kwoty na Państwa koncie użytkownika pojawi się formularz wypłat. Pieniądze zostaną przelane na podane w formularzu konto bankowe uczestnika.

  Zasadą działania epanel.pl jest zgromadzenie grupy osób, które chcą odpowiadać na ankiety internetowe, jak również brać udział w innego typu badaniach (wywiady ankieterskie, wywiady telefoniczne).
  Zapisz się
 • Chciałbyś kreować przyszłość produktów i usług? Wyraź swoją opinię w badaniu MySurvey!MySurvey (Lightspeed Research Panel)My Survey jest stroną internetową, na której członkowie panelu mogą brać udział w ankietach, aktualizować swoje dane i wymieniać punkty zgromadzone przez My Survey na nagrody (bony podarunkowe w wielu sieciach handlowych). Każdy zarejestrowany uczestnik panelu bierze udział w co kwartalnym losowaniu cennych nagród. Możesz wygrać nawet €1000!
  Opinie konsumentów znaczą wiele dla MySurvey! Wśród innowacji zainspirowanych opiniami konsumentów wyrażonymi poprzez badania rynku, znajdują się poduszki powietrzne, karty kredytowe oferujące nagrody oraz zaślepki na gnizada elektryczne zabezpieczające przed dostępem dzieci. Wyniki badań często publikowane są w Financial Times, Wall Street Journal i innych międzynarodowych czasopismach.
  Zapisz się
 • Dołącz do i-Say i nadaj znaczenie swoim opiniom. Wyraź swoje myśli i przekształć je w rzeczywistość. Możesz także wygrać 1 z 30 kart zakupowych, każda o wartości 400 zł.Ipsos i-Sayi-Say jest obsługiwany przez Ipsos, wiodącą na świecie firmę zajmującą się badaniem rynku. Wypełniaj ankiety, dziel się swoimi przemyśleniami i zdobywaj punkty, które wymienisz na wspaniałe nagrody. Członkowie panelu i-Say zdobywają punkty za wypełnione ankiety. Po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów, możesz wybrać nagrodę z pomocą naszych kuponów prezentowych. Punkty sumują się szybko - większość ankiet jest warta od 5 do 250 punktów, a członkowie otrzymują średnio 4 ankiety do wypełnienia miesięcznie.
  Nowi członkowie automatycznie znajdą się w gronie osób biorących udział w losowaniu nagród, gdzie mają szansę wygrania jednej z 30 kart zakupowych, każda o wartych 400 zł - tylko za dołączenie. Co 4 miesiące mamy trzydziestu zwycięzców.
  Dołącz do i-Say
 • Toluna - testuj DARMOWE produkty i bierz udział w losowaniu 8000 zł!TolunaW panelu Toluna internauci mogą brać udział w ankietach online, testować produkty i wygrywać nagrody! Udział internautów w ankietach jest opłacany punktami, które można zamienić na losy na loterię, gdzie można wygrać aż do 8000 zł! Punkty można również wymieniać na bony towarowe do sklepu "Smyk" lub przelewać w formie gotówki na konto PayPal.

  Toluna.com jest społecznoscią internetową, dzieki której możesz się wypowiedzieć na dowolny temat. Daj się wysłuchać dzięki ankietom i opiniom bezpośrednio na Toluna! Pozwól innym ludziom dowiedzieć się co myślisz i dowiedz się co oni mają do powiedzenia dzięki samodzielnie utworzonym ankietom i opiniom.
  Zapisz się
 • spiderMetrix zapłaci Ci za każdą wypełnioną przez Ciebie ankietęspiderMetrixspiderMetrix to taka australijska zabawa w pajączki i zbieranie punktów pajączkowych (spiderPoints). Zabawa tylko z pozoru, bo stawka idzie o wyrażanie prawdziwych opinii i zarabianie prawdziwych pieniędzy. Uzbierane punkty można wymieniać na bony towarowe lub gotówkę przelewaną na konto PayPal. Za 300 punktów otrzymasz 50 dolarów australijskich.

  Tutaj jest wiele rodzajów ankiet - krótkich i długich, konkursy i losowania, a więc wiele okazji do zbierania punktów. Za krótkie otrzymuje się od 1 do 10 pkt. a za normalną, około 20 minutową ankietę 20 punktów. Możesz również wspinać się po szczeblach kariery pająkowej i zarabiać jeszcze więcej - jako Czarna Wdowa będziesz dostawał(a) 50 pkt. za wypełnioną ankietę. Coś dla prawdziwych Spider-Manów!
  Zapisz się
 • American Consumer Opinion – zarabiaj wypełniając ankiety onlineAmerican Consumer OpinionKażdy zarejestrowany uczestnik panelu bierze udział w comiesięcznym losowaniu $250. Jeśli odpowiesz na krótką ankietę, będziesz brać udział w losowaniu nagrody pieniężnej. Natomiast za udział w pełnej ankiecie otrzymasz wynagrodzenie, które zwykle wynosi od $4 do $50.
  Zapisz się
 • Miej pozytywny wpływ na Internet i środowiskoPermissionResearchPermissionResearch jest 2-milionową internetową społecznością badań rynku, która dostarcza analizy zachowań w Internecie wszystkich zarejestrowanych członków. Biorąc udział w badaniach będziesz miał wpływ na rozwój Internetu. Ponadto, od czasu do czasu, członkowie panelu otrzymują zaproszenia do specjalnych badań, które są nagradzane pieniędzmi, bądź kartami podarunkowymi.

  Uczestnictwo w panelu to coś więcej niż badania i ankiety - to również wpływ na nasze środowisko. Firma PermissionResearch sadzi jedno drzewo za każdym razem, gdy ktoś się zarejestruje. Ty również posadź swoje...
  Zapisz się
 • Wygrywaj gotówkę i nagrody w OpinionSquare!OpinionSquareW panelu OpinionSquare wyrażasz swoją opinię, począwszy od telefonów komórkowych, a na smaku lodów kończąc - za co zbierasz punkty wymienne na cenne nagrody, gotówkę i losy w losowaniu wysokich nagród pieniężnych. Obecnie z większości korzyści z uczestnicwa w panelu mogą czerpać jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Kanady.
  Zapisz się
 • Technology Advisory Board - internetowe wywiady i specjalistyczne ankietyTechnology Advisory BoardDziel się swoimi opiniami przez uczestnictwo w internetowych wywiadach i specjalistycznych ankietach. Wypełnienie krótkiej ankiety wstępnej da Ci możliwość zarobienia od 0,25 do 0,5$, natomiast za wypełnienie typowej ankiety dostaniesz od 7 do 25$.
  Zapisz się